Hakkımızda

Black Pearl Consultancy, gayrimenkul ve yatırım piyasasındaki proje ve ürünlerin, bireysel ve kurumsal yatırımcı ve fonlara satılması konusunda danışmanlık vermektedir. Hem yerel hem de uluslararası piyasaların çalışma dinamiklerine ve de kültürlerine olan hakimiyeti nedeniyle süreçleri olumlu anlamda hızlandıran Black Pearl Consultancy’ in güçlü öngörülerinin temeli, kurumsal tecrübeler ve farklı milletleri yakından tanımasından kaynaklanmaktadır. Müşteri odaklı olması ve verimliliği merkez alan yönetim anlayışının bir sonucu olarak dünya ölçeğinde saygın firmalarla yaptığı iş birlikleriyle müşterilerini yurtdışı pazarlarıyla buluşturmaktadır.

Yurtdışı alanında başarılı bir yatırım yapabilmek için gelişen ve değişen dünya düzenini de doğru analiz etmeye ihtiyacınız vardır. Geniş portföy ve network ağı ile Black Pearl Consultancy yurt dışında elde edeceğiniz başarıları doğru temeller üzerine oturtarak kısa zamanda hedefinizi yakalamanızı sağlar. Bu iş birlikleri sayesinde Amerika’dan, Avrupa ve Asya’ya tüm dünya ülkelerinde ikamet eden yurt dışı gayrimenkul yatırımcılarını Türk gayrimenkul şirketleriyle buluşturan Black Pearl Consultancy, ayrıca Dubai pazarında da güçlü iş ağı ve tecrübesiyle hizmet vermektedir..

NEDEN YAPIYORUZ?

null

SATIŞ

null

KAZANÇ

null

GELİR

Sizi Mutlu Edebilmek İçin Çalışıyoruz.

Siyah inci tüm inciler arasında en değerli olanı. Bizde benzer gibi görünenler olabiliriz ama bizim iş yapış şeklimiz ve işe olan bakış açımız bizi siyah inci kadar eşsiz yapar.