IMPROVEMENT TACTIC

Black Pearl Consultancy, gayrimenkul projelerinin yurt içi ve yurtdışı satışlarında, en doğru pazarlama stratejisini kurgular ve her adımda profesyonel tecrübeleriyle temellendirerek danışmanlık verir. Başarılı satışa giden yol pek çok dinamikten oluşur. Adımları sağlam atılmış stratejik donanım ile başarı hızla aksiyon alır. Black Pearl Consultancy, şirketinizin her adımında ihtiyacınız olan yol haritasını 360 derece fonksiyonel biçimde belirleyerek ekibinizden yatırımcılara kadar uzanan süreçte profesyonel destek verir. Zamanı doğru ve inovatif şekilde değerlendirerek satış sürecinizi pozitif algı ile hızlandırır. Sektördeki güçlü network ağı ve tecrübelerine dayanarak firmaların stratejilerini doğru temellendirmek üzere Improvement Tactic formülüyle doğru stratejiyi belirler.

BUSINESS DEVELOPMENT

Black Pearl Consultancy yalnız Türk değil yabancı şirketlere de profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Bu durumun en büyük faydası ise doğru networking sağlayarak yatırımcıları birbiri ile buluşturmaktır.

Firmalar için uygun hedef kitle ve konsept önerisi belirlerken pek çok alana değinilmesi gerekir. Bu aşamada Business development adımı oldukça önemlidir çünkü hedef kitlenin ihtiyacına yönelik mimari planlama, fiyatlandırma ve pazarlama kanallarını oluşturmaya kadar detaylı bilgi aktarımı yapılır.

SALES & MARKETING STRATEGY

Satış hedefi belirlerken pazarlama faaliyetleri ile ilgili doğru bir konumlandırma projenin başarısında oldukça önemli rol oynamaktadır.

Bu adım, efektif ve hızlı satış sağlamak adına projenin özellikleri ile satış hedeflenen ülkedeki kişilerin sosyokültürel olarak da bütünleşmesi konusunda doğru yol haritasını çizer. Satışın son adımına kadar giden süreçte altyapıyı oluşturan tüm kilometre taşlarının güçlü atılması, son nokta satış olan süreci kısaltarak doğru konumlandırır.

NETWORKING

Black Pearl Consultancy, dünya çapındaki geniş data ve networküyle firmanızı geniş kitlelere ulaştırırken yatırım yapacak müşteriyle şirketiniz arasındaki bağlantıyı güvenilir temellere dayandırarak satışın gerçekleşmesini sağlar. Yalnızca yatırımcıyı değil aynı zamanda projeyi satacak doğru acenteyi seçerken s.w.o.t analizi ve pazar araştırmasıyla faydalı iş birlikleri yapmanızı sağlar. Yalnızca İstanbul’da 1000’den fazla acente ile ve 200’ü aşkın proje ile çalışmaktadır..

COACHING

Şirketlerin kaçırdığı en önemli nokta: İnsan’ dır. Başarılı operasyonun en önemli adımı teknikten öte iletişimdir. Black Pearl Consultancy, satış ekibinin doğru kelimeler ile satışı gerçekleştirmesi adına ihtiyaç analizi yaparak satış koçluğu ile ekibinizi geliştirerek iyileştirir.