Türk Vatandaşlığı Hizmetleri

Türk uzmanlardan profesyonel rehberlik alarak Türk vatandaşı olabilir, Türk mülküne yatırım yaparak bir Türk pasaportuna sahip olabilirsiniz. 13.06.2022 tarihinde çıkan son yasa ile artık yabancı uyruklu vatandaşlar 400 bin dolar değerinde mülk satın alarak Türk vatandaşlığı alma hakkına sahipler. Mülk yatırımından resmi işlemlere kadar her evrede danışmanlığınızı yaparak sizin için tüm süreci takip edebiliriz.

Türk vatandaşlığı almanın yararları nelerdir?

2018 yılında Türk pasaportu vizesiz yurt dışı seyahatinde 72 ülkeye vizesiz giriş, 42 ülkeye sınırda vize alarak girebilme ve 7 ülkeye online vize alarak girme olanağı sağlayarak vatandaşlarının seyahat alanını genişletti.

Asya ve Avrupa arasında benzersiz bir stratejik önem, çeşitli medeniyet ve kültürlerin tanışmasında bir köprü, Doğu ve Batı arasında çok önemli bir ticaret rotası, toprağı, denizi ve havası ile her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte. Gelişen sanayisi, ticari ve tarım sektörü, ihraç ettiği ürünler, bölgesel ve uluslararası düzeyde edindiği seçkin pozisyonla modern bir ülke. Ayrıca Türk insanı, tarihte misafirperverliğiyle bilinir. İnsanlara olan cana yakınlığı, her kültüre saygı duyan ve seven bir milleti yatırım avantajların yanında bu ülkeyi eşsiz yapıyor.